NASZA FIRMA

Nasza firma na rynku istnieje od listopada 1999 roku.
W naszej ofercie znajdują się:
  • okna z pcv i aluminium
  • gramy garażowe segmentowe
  • drzwi zewnętrzne i wewnętrzne
  • farby, masy i tynki dekoracyjne
  • rolety zewnętrzne i wewnętrzne
  • parapety zewnętrzne i wewnętrzne
  • klamki drzwiowe i akcesoria
  • oraz wiele innych…

Zakres naszych usług obejmuje:
– doradztwo i pomiar,
– transport, montaż oraz obróbkę otworów budowlanych,
– serwis

Współpracujemy z najlepszymi architektami, projektantami wnętrz i firmami remontowo-budowlanymi z regionu. Kładziemy duży nacisk na stosunki partnerskie z naszymi dostawcami i odbiorcami, jak również nowatorskie i profesjonalne rozwiązania realizowanych inwestycji. Bierzemy czynny udział w prowadzonych inwestycjach na terenie województwa łódzkiego.

Posiadamy wyłącznie produkty najwyższej jakości, spełniające wszystkie normy krajowe i zagraniczne. Stale poszerzamy naszą ofertę i poszukujemy nowych, wysokiej jakości produktów, które mogą wzbogacić naszą ofertę i wyróżnić nas na tle konkurencji.

Wieloletnie umowy handlowe podpisane z naszymi dostawcami, stanowią podstawę rozwoju naszej firmy oraz gwarantują bezpieczeństwo rynkowe, jak również solidne partnerstwo w biznesie.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu.

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ

Słuchamy
swoich klientów

Poświęcamy całe swoje siły i czas klientowi. Wsłuchujemy się w potrzeby swoich klientów. Prowadzimy spotkania ze swoimi klientami w miłej i przyjemnej atmosferze. Dla nas klient jest zawsze najważniejszy.

Jesteśmy
terminowi i odpowiedzialni

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego jak ważny jest w dzisiejszych latach “czas”. Dlatego każda inwestycja przez nas prowadzona, mała czy duża, wykonywana jest zgodnie z ustalonym terminem.

Znamy się
na swojej pracy jak nikt inny

Posiadamy 21 letnie doświadczenie w branży, obsługujemy klientów indywidualnych i firmowych, jesteśmy stabilnym partnerem o silnej pozycji na rynku lokalnym i na terenie województwa łódzkiego.