Cadoro

Masa dekoracyjna charakteryzująca się delikatnymi refleksami, które doskonale współgrają z miękkim, aksamitnym cieniowaniem.

Beton Architektoniczny

Tynk dekoracyjny nadający powierzchniom wygląd naturalnie postarzonego surowego betonu. Wyjątkowy efekt o wyraźnie materialnym wyglądzie.

marcopolo

Farba dekoracyjna wyróżniająca się wyszukaną fakturą imitującą drobny piasek. Przyjemnie szorstka w dotyku. Nadaje pomieszczeniom charakter pełen uroku i elegancji.

marcopolo Luxury

Farba dekoracyjna umożliwiająca uzyskanie bardzo pięknych powierzchni z delikatnym metalicznym efektem. Bardzo prosta aplikacja produktu.

glinka wenecka decori

Farba dekoracyjna o efekcie glinki weneckiej. Idealny produkt dla tych co chcą stworzyć atmosferę wyszukanego luksusu

LUANANOVA

Wyrafinowane transparentne wykończenie dekoracyjne, wzbogacone o kaskadę wielobarwnych pigmentów, które tworzą niezwykłą grę światła i refleksów.

MY_ART

Wykończenie pozwalające tworzyć efekty dekoracyjne, wyróżniające się niezwykłymi mikrokryształkami, które przyciągają wzrok połyskując na powierzchni.

gRIMANI

GRIMANI jest powłoką nawierzchniową, przeznaczoną do pokrywania i dekorowania różnego rodzaju powierzchni w budynkach o współczesnej architekturze. Łatwa aplikacja.

pERLACEO

Perlaceo jest wyszukaną, a przy tym łatwą do wykonania dekoracją, idealną dla nadania nowego, indywidualnego charakteru pomieszczeniom.

sTIUK WENECKI

Grassello Di Calce. Efekt dekoracyjny tej powłoki stanowi nawiązanie do tradycji stiuków weneckich. Bogata gama kolorystyczna.

mARMORINO trawertyn

Mineralna powłoka ścienna charakteryzująca się wysoką oddychalnością, umożliwiająca uzyskanie wykończenia o porowatym i prążkowanym wyglądzie.