O FIRMIEDZIĘKUJEMY ZA ODWIEDZENIE NASZEJ STRONY FIRMOWEJ

 
  
 
 
 

Wprowadzenie

Nasza firma istnieje na rynku od listopada 1999 roku. W naszym asortymencie znajdują się OKNA PCV, aluminum, DRZWI zewnętrze i wewnętrzne renomowanych producentów krajowych i zagranicznych. Dodatkowo naszą ofertę wzbogacają parapety zewnętrzne stalowe, aluminiowe, parapety wewnętrzne z MDFu oraz PCV, rolety zewnętrzne i wewnętrzne. Od roku 2013 jesteśmy autoryzowanym regionalnym dystrybutorem ekskluzywnych farb i tynków firmy OIKOS i Valpaint, Giolli, Loggia, od 2014 roku punktem sprzedaży firmy EGGER - producenta podłóg laminowanych, od 2015 roku punktem sprzedaży firm SENSA - producenta podłóg laminowanych klasy premium. W roku 2017 do naszej oferty dołączyły podłogi laminowane firmy ALSAPAN (Francja). W tym samym 2017 roku wzbogaciliśmy swoją ofertę farb i tynków dekoracyjnych o markę Luana Verone. Rok 2018 w którym ofeta zostaje rozszerzona o produkty firmy San Marco - ekskluzywne farby i tynki dekoracyjne.

Więcej o nas

Zakres naszych usług obejmuje doradztwo, pomiar, montaż, transport, obróbkę otworów budowlanych. Współpracujemy z najlepszymi architektami, projektantami wnętrz i firmami remontowo-budowlanymi z regionu. Kładziemy duży nacisk na stosunki partnerskie z naszymi dostawcami i odbiorcami, jak również nowatorskie i profesjonalne rozwiązania realizowanych inwestycji. Bierzemy czynny udział w prowadzonych inwestycjach na terenie województwa łódzkiego.

Posiadamy wyłącznie produkty najwyższej jakości, spełniające wszystkie normy krajowe i zagraniczne. Stale poszerzamy naszą ofertę i poszukujemy nowych, wysokiej jakości produktów, które mogą wzbogacić naszą ofertę i wyróżnić nas na tle konkurencji.

Wieloletnie umowy handlowe podpisane z naszymi dostawcami, stanowią podstawę rozwoju naszej firmy oraz gwarantują bezpieczeństwo rynkowe, jak również solidne partnerstwo w biznesie.

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu!

 

Dostępność

Nasz salon znajduje się w odległości około 150m od centrum miasta.


Doradztwo

Nasi pracownicy dostarczą Państwu wyczerpujących informacji o oferowanych produktach.


Bogaty wybór

Posiadamy bogatą ekspozycję oferowanych przez nas produktów.

 

Masz pytania? Napisz do nas!

Z chęcią odpowiemy na twoje pytania.

 Formularz kontaktowy