O nas

Jesteśmy rodzinną firmą z przeszło 25 letnim doświadczeniem.

Zajmujemy się sprzedażą i montażem okien PCV, drzwi, rolet, żaluzji oraz parapetów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór profili okien, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, rolet fasadowych oraz naokiennych, żaluzji, parapetów z PCV, MDF, konglomeratu, granitu, stali lub aluminium.

Chętnie podejmujemy się realizacji nietypowych zleceń. U nas zamówisz drzwi zewnętrzne o nietypowych wymiarach oraz dopasujesz skrzydła drzwiowe do istniejących ościeżnic wewnętrznych.

Od wielu lat prowadzimy sprzedaż wewnętrznych farb i tynków dekoracyjnych.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak bardzo ważna jest kompleksowa usługa, dlatego dla swoich klientów świadczymy dodatkowe usługi takie jak obróbka drzwi. okien i parapetów oraz utylizacja starych elementów po demontażu.

Jak działamy

Doradztwo > Wycena > Pomiar > Zamówienie
Fachowy montaż > Dokładna obróbka > Utylizacja
Gwarancja > Serwisowe wsparcie pogwarancyjne
Zadowolenie klienta > Zastrzyk energii do dalszego działania
dobra firma wieluń
Firma godna zaufania

Dlaczego warto nam zaufać

  • Dla nas nie ma dużych lub małych zamówień. Wszystkie realizacje traktujemy priorytetowo, angażując w nie całą swoją energie. Zadowolenie klienta jest kluczowe dla nas.
  • Jesteśmy otwarci, rzetelni i szczerzy. Niczego nie ukrywamy przyjmując zamówienie. Dokładnie omawiamy z klientem produkt który oferujemy. Dokładnie sprawdzamy poprawność zamówienia przed realizacją. Zawsze staramy dotrzymać się uzgodnionych terminów realizacji zamówień. Wiemy jak ogromne znaczenie dla trwałości produktu ma prawidłowy montaż, dlatego też przywiązujemy do niego szczególną wagę.
  • Wiemy jak ogromne znaczenie dla trwałości produktu ma prawidłowy montaż, dlatego też przywiązujemy do niego szczególną wagę. Posiadamy własnych odpowiednio przeszkolonych i z dużym doświadczeniem pracowników. Większość z nas pracuje w firmie od kilkunastu lat.
1
Lat na rynku
1
Klientów